routery xDSL
System WiFi ZenWiFi CD6 AC1500 2-pack biały
- Model:
ZenWiFi AC Mini CD6 AC1500
- Antena: Wewnętrzna
- Liczba elementów: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
351,36 zł / szt
432,17 zł brutto
System ASUS ZenWiFi AC składa się z jednego routera ASUS AC1500 oraz jednego węzła rozszerzającego, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ZenWiFi AC Mini CD6 AC1500 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba elementów | 2 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) |
| Wymiary | 7 x 7 x 14 cm (1 element) |
| Waga | 257 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 910 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 210 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |