routery xDSL
System WiFi Mesh M3000 (3-Pack) AX3000
- Model:
M3000 3-Pack
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
418,86 zł / szt
515,20 zł brutto
M3000 2-Pak AX3000 2.5G Dual Band Wi-Fi 6 Mesh System
- Dwurdzeniowy procesor Cortex-A53 1,3 GHz
- Ekstremalnie szybka technologia AX3000 Wi-Fi 6
- 1 port Ethernet 2,5 Gb/s na jednostkę
- 1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na jednostkę
- Obsługiwana przepustowość 20/40/80/160 MHz
- DL-OFDMA/MU-MIMO
- UL-OFDMA/MU-MIMO
- TX Beamformer i RX Beamformee
- Obsługiwany 1024QAM
- IPv4/IPv6, TR069/TR098/TR181/TR111
- Cudy Whole Mesh System
| Waga | 2120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 245 x 415 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | M3000 3-Pack |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Liczba anten | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |