routery xDSL
System WiFi Mesh M1200 (2-Pack) AC1200
- Model:
M1200 (2-Pack)
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
153,66 zł / szt
189,00 zł brutto
M1200 2-pack AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh
- Sieć Wi-Fi AC1200
- 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Bezproblemowy roaming, zasięg w całym domu
- Porty Ethernet 10/100 Mb/s + 2 anteny wewnętrzne
- Obsługa serwera VPN i klienta VPN
| Waga | 1179 kg |
|---|---|
| Wymiary | 267 x 132 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | M1200 (2-Pack) |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ac |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny: 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |