routery xDSL
System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900
- Model:
DECO S7
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Bezpieczeństwo:
- WPA-Personal
- WPA2-Personal
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
304,42 zł / szt
374,44 zł brutto
System Wi-Fi typu mesh dla całego domu AC1900
- Szybkość Wi-Fi 1900 Mb/s - oglądaj ulubione seriale w rozdzielczości 4K z łączną szybkością do 1900 Mb/s (600 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz i 1300 Mb/s na częstotliwości 5 GHz) dzięki technologii 3×3 MU-MIMO.
- Połącz ponad 100 urządzeń - Deco obsługuje ruch nawet z najbardziej obciążonych sieci, zapewniając połączenia wolne od opóźnień dla ponad 100 urządzeń.
- Większy, płynny zasięg - dzięki zaawansowanej technologii Deco Mesh jednostki współpracują ze sobą, tworząc jednolitą sieć o jednej nazwie sieci. Urządzenia automatycznie przełączają się między urządzeniami Decos, gdy poruszasz się po domu, zapewniając najszybszą możliwą prędkość.
- Pełny Gigabit Ethernet 3 porty Gigabit WAN/LAN Ethernet zapewniają solidny dostęp do Internetu przy dużych prędkościach.
- Solidna kontrola rodzicielska - ograniczaj czas online i blokuj nieodpowiednie strony internetowe na podstawie unikalnych profili, które tworzysz dla każdego członka rodziny.
- Dwa tryby w jednym działa jako router lub punkt dostępu w elastycznej sieci domowej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | DECO S7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Nie dotyczy |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 3 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 162.3 × 90.7 × 90.7 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, NCC, BSMI, JRF, JPA, VCCI |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1307 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 160 x 243 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |