System do wideokonferencji Rally Plus
- Użytkowanie: Duża sala
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Rozdzielczość wyjściowa: UHD 4K (3840 x 2160)
- Pełna specyfikacja
System do wideokonferencji Rally Plus
Modułowy system do wideokonferencji dla dużych pomieszczeń klasy premium.
ZNAJDŹ NAJLEPIEJ DOPASOWANY ZESTAW DO DUŻEJ SALI
Niezwykle łatwa i elastyczna instalacja systemu Rally w dużych salach z jednym lub dwoma wyświetlaczami.
PROSTA OBSŁUGA
Rozpocznij swoje spotkanie jednym dotknięciem, płynnie łącząc system Rally z wcześniej skonfigurowanym rozwiązaniem do obsługi sali.
WYGLĄDA ZNAKOMICIE
Popraw swoje spotkania w dużej sali konferencyjnej dzięki kinowej jakości wideo, świetnym kolorom i wyjątkowej wierności optycznej.
ZACHOWUJE OSTROŚĆ
Używając AI, funkcji wykrywania ludzkiej sylwetki i automatycznego PTZ, system Rally dostosowuje się do dynamiki spotkania i kieruje kamerę tam, gdzie coś się dzieje.
BRZMI NIESAMOWICIE
Głośniki systemu Rally o niezwykle niskim stopniu zniekształceń dają krystalicznie czysty dźwięk, który dociera do każdego zakątka sali i sprawiają, że każdy głos jest dobrze słyszany.
REJESTRUJE GŁOS KAŻDEGO Z UCZESTNIKÓW
Dzięki niezwykle czułym panelom mikrofonowym systemu Rally każdy głos jest wyraźnie słyszany.
ROZWIŃ KONWERSACJĘ
Dodaj aż do 7 paneli mikrofonowych, aby przystosować system do większej grupy uczestników i zapewnić łatwy dostęp do sterowania wyciszaniem.
PROSTE ZARZĄDZANIE
Monitoruj i zarządzaj swoimi urządzeniami do sali konferencyjnej z jednej platformy z Logitech Sync. Ponadto otrzymuj wgląd w to, jak używane są Twoje sale.
| Waga | 16500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 470 x 700 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Użytkowanie | Duża sala |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Standard wideokonferencji | H.323 |
| Współdzielenie materiałów | H.239 |
| Funkcje audio | Redukcja pogłosu |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Kamera Rally:
|
| Zoom optyczny | 15 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Technologia RightLight z WDR:
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |