symulatory
Symulator jazdy V8
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600370206
- Rodzaj: Symulatory jazdy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
200,76 zł / szt
246,93 zł brutto
Elektroniczna kierownica ze światłem i dźwiękiem.
- Z wygodnym siedziskiem i dwoma pedałami
- 2 prędkości, 15 dźwięków
- Zapłon
- Obrotomierz
- Ze zmieniającą się drogą na ekranie
| Waga | 2900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 198 x 495 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600370206 |
| Rodzaj | Symulatory jazdy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 50 x 19,5 x 49,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |