przełączniki niezarządzalne
Switch Unmanaged Plus 8xGE - GS108GE
- Wymiary:
158 x 105 x 27 mm
- Waga: 0.522
- Informacje dodatkowe:
Strona producenta z specyfikacją
Wsparcie techniczne dla produktu - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
91,20 zł / szt
112,18 zł brutto
- Łącz się do 10x szybciej niż w przypadku połączenia Fast Ethernet
- Do 60% niższy pobór mocy
- Automatyczne wyłącznie portów w przypadku gdy port jest nieużywany
- Umożliwia połączenie sieci FastEthernet oraz urządzeń Gigabit w sieci
- Obsługa Plug and Play dla prostoty instalacji
| Waga | 770 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 170 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Wymiary | 158 x 105 x 27 mm |
| Waga | 0.522 |
| Informacje dodatkowe | Strona producenta z specyfikacją |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Bufor pamięci | 192 |
| Przepustowość | 16 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1000000 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |