przełączniki niezarządzalne
Switch smart manager 4P DS-3E1105P-EI
- Pozostałe funkcje:
Pobór mocy na port < 30W
- Prędkość przekazywania: 0.744
- Liczba portów PoE+: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
121,67 zł / szt
149,65 zł brutto
Hikvision DS-3E1105P-EI to switch przeznaczony do pracy w systemach sieciowego dozoru wizyjnego CCTV. DS-3E1105P-EI oferuje zaawansowane funkcje, które ułatwiają zarządzanie oraz konserwację systemu monitoringu. Funkcje analizowania sieci zawarte w DS-3E1105P-EI współpracują z dedykowaną aplikacją Hikvision iVMS-4200 dając użytkownikowi pełny obraz systemu - nie tylko podgląd z kamer ale również stan oraz topologię sieci.
Umożliwia uzyskanie podglądu z wpiętych kamer z poziomu aplikacji mobilnej HikConnect lub stacjonarnej iVMS-4200.
- 4 porty 100 Mb / s PoE RJ45 i 1 port sieciowy RJ45 100 Mb / s.
- Typ portu RJ45, pełny dupleks, adaptacja MDI / MDI-X
- Tryb pracy standardowy (domyślny), tryb rozszerzania
| Waga | 745 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 120 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Pozostałe funkcje | Pobór mocy na port < 30W |
| Prędkość przekazywania | 0.744 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 65 |
| Wymiary | 105 mm × 27.6 mm × 83.1 mm |
| Waga | 0.22 |
| Zasilanie | 48 VDC; 1.35 A |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3u oraz IEEE 802.3x |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2 |
| Bufor pamięci | 768 |
| Przepustowość | 1 |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |