przełączniki zarządzalne
Switch SG3428X 24xGE 4xSFP+
- Bezpieczeństwo:
- Izolacja portów
- Bezpieczne zarządzanie siecią przez HTTPS z SSLv3 / TLS 1.2
- Zarządzanie bezpiecznym interfejsem wiersza poleceń (CLI) z SSHv1 / SSHv2
- Kontrola dostępu oparta na IP / Port / MAC
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Prędkość przekazywania: 95.23
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 24 w magazynie
938,89 zł / szt
1 154,83 zł brutto
Przełącznik zarządzalny JetStream L2 +, 24 porty Gb, 4 sloty 10GE SFP +
- Błyskawiczne łącze 10G: gniazda SFP + 4 × 10 Gb / s zapewniają łączność o dużej przepustowości i nieblokującą zdolność przełączania.
- Gigabitowe prędkości: 24 gigabitowe porty RJ45 zapewniają szybkie i niezawodne połączenia z innymi przełącznikami i urządzeniami.
- Zintegrowane z Omada SDN : Zero-Touch Provisioning (ZTP) , scentralizowane zarządzanie chmurą i inteligentny monitoring.
- Scentralizowane zarządzanie : dostęp do chmury i aplikacja Omada dla maksymalnej wygody i łatwego zarządzania.
- Routing statyczny : pomaga kierować ruch wewnętrzny w celu bardziej efektywnego wykorzystania zasobów sieciowych.
- Solidne strategie bezpieczeństwa : Wiązanie portów IP-MAC, ACL, Bezpieczeństwo portów, Ochrona DoS, Kontrola burzy, Snooping DHCP, 802.1X, Uwierzytelnianie Radius i inne.
- Zoptymalizuj aplikacje głosowe i wideo : QoS L2 / L3 / L4 i podsłuchiwanie IGMP.
- Samodzielne zarządzanie : Internet, CLI (port konsoli, Telnet, SSH), SNMP, RMON i podwójny obraz zapewniają potężne możliwości zarządzania
| Waga | 2730 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 80 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 95.23 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Pobór mocy | 23.6 |
| Wymiary | 440 × 180 × 44 mm |
| Zasilanie | 100-240 V AC ~ 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Przepustowość | 128 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |