przełączniki zarządzalne
Switch Instant On 1830 48x1GbE JL814A
- Bufor pakietów: 1.5
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
999,93 zł / szt
1 229,91 zł brutto
Switch Instant On 1830
Seria przełączników Aruba Instant On 1830 zapewnia łatwe w użyciu i niedrogie rozwiązanie przewodowe dla sieci obsługujących aplikacje informatyczne, mobilne i chmurowe. Ta przystępna cenowo i łatwa we wdrożeniu seria inteligentnych przełączników zarządzanych jest idealna dla firm poszukujących ekonomicznej infrastruktury przewodowej, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom sieci.
| Waga | 10800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 510 x 385 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 38.77 |
| Pobór mocy | 40.2 |
| Wymiary | 25.30 x 44.30 x 4.39 cm |
| Waga | 3.54 |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Bufor pamięci | 256 |
| Przepustowość | 104 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |