przełączniki zarządzalne
Switch GSM4230UP 24xGE PoE++ 4xSFP
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 16
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
12 488,63 zł / szt
15 361,01 zł brutto
Przełącznik zarządzalny 24 x 1 G PoE++ 1,440 w 2x1G i 4 x SFP
Przełączanie zaprojektowane z myślą o technologii AV over IP 1 G z tyłem do kierunku montażu portów, zapewniające czystą integrację ze stelażami AV. Wstępnie skonfigurowany do działania po wyjęciu z pudełka!
Przełączniki zarządzane liniowo AV M4250
Seria NETGEAR AV Line M4250 została zaprojektowana przy udziale profesjonalistów AV. Rezultatem jest linia przełączników zbudowanych od podstaw w celu obsługi dźwięku i obrazu 1 Gb przez IP z dostosowanym sprzętem i oprogramowaniem wraz z dedykowanym serwisem i wsparciem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 16 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12000 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 44.64 |
| VLAN | 4K VLANs |
| QoS |
|
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Wymiary | 440 x 400 x 43.2 mm |
| Waga | 6.75 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 60 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 30 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 9200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 530 x 125 x 470 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |