przełączniki niezarządzalne
Switch GS108LP 8xGE PoE/PoE+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 192
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
328,47 zł / szt
404,02 zł brutto
Przełącznik niezarządzany Netgear GS108LP Switch 8xGE PoE/PoE+
- PLUG & PLAY: brak konieczności instalowania oprogramowania lub przeprowadzania konfiguracji.
- POWER-OVER-ETHERNET: 8 portów PoE+ z całkowitym budżetem mocy 60 W z zasilaczem NETGEAR FlexPoE zwiększającym moc do 90 W lub nawet 130 W (z modułami zasilania sprzedawanymi oddzielnie)
- ELASTYCZNY MONTAŻ: na stelażu, biurku lub ścianie.
- MAŁE ROZMIARY, METALOWA OBUDOWA I CICHE DZIAŁANIE: trwała jakość, kompaktowość i komfortowa cisza.
- DOŻYWOTNIA GWARANCJA I WYMIANA W JEDEN DZIEŃ ROBOCZY: firma NETGEAR gwarantuje stabilność połączenia sieciowego.
- SOLIDNA METALOWA OBUDOWA, BIURKO/SZAFA Z CICHYMI WIATRAKAMI: ciche i pewne działanie na biurku lub szafie.
| Waga | 1767 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 240 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 192 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| QoS |
|
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Pobór mocy | 67.5 |
| Wymiary | 236 x 102 x 27 mm |
| Waga | 0.6 |
| Zasilanie | 54V 1.25A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 16 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2752476 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |