Switch 8xGE GS108E
- Bufor pakietów: 192
- VLAN:
Sieć VLAN w oparciu o protokół IEEE 802.1Q lub w oparciu o porty
- QoS:
- Funkcja QoS w oparciu o algorytm WRR i/lub ścisły priorytet
- Funkcja QoS w oparciu o porty i protokół IEEE 802.1p
- Funkcja QoS w oparciu o typ usługi (parametr ToS)
- Pełna specyfikacja
Seria Przełączników Gigabit Plus (GS108E)
8-portowy przełącznik Gigabit Plus
Łączność o szybkości gigabitowej i obsługa plug-N-play to dopiero początek. Przełączniki zapewniają najważniejsze funkcje sieciowe, takie jak sieci VLAN, QoS, nasłuchiwanie IGMP Snooping, agregacja łączy / trunking portów w modelach z co najmniej 16 portami, ograniczanie przepustowości i monitorowanie ruchu sieciowego. Przełączniki NETGEAR Plus to wyjątkowa wartość dla firm, które chcą zwiększyć inteligencję swojej sieci, wykraczając poza możliwości niezarządzalnych przełączników.
Zarządzanie aktywnością
- Automatyczne dostosowywanie prędkości i trybów dupleksowych
- Kontrola przepływu danych z użyciem protokołu 802.3x
- Klient DHCP
- Dynamiczne zarządzanie adresem MAC
- Sieć VLAN w oparciu o protokół IEEE 802.1Q lub w oparciu o porty
- Funkcja QoS w oparciu o algorytm WRR i/lub ścisły priorytet
- Funkcja QoS w oparciu o porty i protokół IEEE 802.1p
- Funkcja QoS w oparciu o typ usługi (parametr ToS)
- Obsługa DSCP (tylko modele GS105E i GS105PE)
- Możliwość ograniczenia przepustowości
- Agregacja łączy / trunking portów (statyczne LAG na 16/24 portach, statyczne LAG i LACP na 48 portach)
Zarządzanie przełącznikiem sieciowym
- Wykrywanie przełączników na komputerach MAC lub PC z wykorzystaniem narzędzia NETGEAR Switch Discovery Tool
- Zaawansowana konfiguracja i zarządzanie poprzez interfejs graficzny bazujący na przeglądarce internetowej
- Zarządzanie lub rozmieszczanie wielu przełączników za pomocą narzędzia ProSAFE Plus Utility (wymagany komputer z systemem Windows)
- Aktualizacja oprogramowania sprzętowego przy pomocy narzędzia ProSAFE Plus Utility (TFTP) lub poprzez interfejs użytkownika w przeglądarce
- Przesyłanie konfiguracji (do serwera)
- Ochrona systemu hasłem
- Obsługa wielu języków (w zależności od modelu, dokładne informacje zawierają karty danych)
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 210 x 163 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Bufor pakietów | 192 |
| VLAN | Sieć VLAN w oparciu o protokół IEEE 802.1Q lub w oparciu o porty |
| QoS |
|
| Pobór mocy | 4 |
| Wymiary | 158 x 105 x 27 mm |
| Waga | 0.55 |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 5701574 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |