przełączniki niezarządzalne
switch 8-port 8xFE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,17 zł / szt
32,19 zł brutto
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 95 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 |
| Prędkość przekazywania | 148.8 |
| Pobór mocy | 1.78 |
| Wymiary | 141.5 x 78.5 x 23.8 mm |
| Zasilanie | 5 V/1 A Power Adapter |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Bufor pamięci | 128 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2137319 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |