suszarki
Suszarka z pompą ciepła GD 8N1B-S
- Pompa ciepła: Tak
- Waga: 43
- Rodzaj: Wolnostojąca
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
1 558,52 zł / szt
1 916,98 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Waga | 43 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 845 |
| Szerokość | 595 |
| Głębokość | 616 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Waga | 45000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 650 x 890 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |