Suszarka spożywcza SFD51 420W
- Moc: 420
- Liczba sit / tac: 5
- Maksymalna wysokość sita: 3
- Pełna specyfikacja
Suszarka spożywcza SFD51
Efektowna, a zarazem kompaktowa suszarka do żywności.
- Wysoka moc: 420 W
- Do grzybów, warzyw i owoców
- Grzałka o wysokiej mocy oraz wymuszony przepływ powietrza gwarantują efektywne suszenie
Suszenie to metoda naturalnej konserwacji znana od stuleci. Dzięki niej produkty zachowują swoje wartości odżywcze, smak i aromat. Efektowna, a zarazem kompaktowa suszarka do żywności to wykorzystywana jest głównie przez osoby, które lubią zbierać grzyby, które potem dodają do choćby wigilijnych potraw. Suszenie owoców, warzyw i ziół pozwala na samodzielne przygotowanie naparów, herbat, a także wykorzystanie wysuszonej gruszki, jabłka lub kiwi jako słodki dodatek do owsianek lub deserów.
Suszarka do żywności SFD51 marki PRIME3 składa się z pięciu przeźroczystych sit. Sita posiadają 3 cm wysokości i są wielkości 32x25 cm, co daje łączną powierzchnię suszenia 3250 cm2 i sprawia, że jednorazowo możemy wysuszyć sporą ilość zebranych darów lasu lub ulubionych owoców. Moc 420 W pozwala osiągnąć wysoką temperaturę konieczną do suszenia większych lub bardziej mokrych kawałków owoców, takich jak plasterki jabłek. Wymuszony przepływ powietrza poprawia cyrkulację i pozwala suszyć produkty bardziej równomiernie.
Model SFD51 wyposażony jest w regulację temperatury w zakresie 35°C - 70°C Szeroki zakres temperatur pozwala dostosować warunki suszenia by najbardziej odpowiadały przygotowanym produktom i wydobyły z nich najlepszy smak i aromat. Timer od 0,5 do 24 godzin umożliwia ustawienie czasu suszenia, dzięki czemu nie zapomnimy o suszu, a urządzenie samo się wyłączy po upływie zadanego czasu.
Na obudowie znajduje się panel sterowania z wyświetlaczem i dotykowymi przyciskami, co znacznie zwiększa komfort obsługi urządzenia.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 350 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 420 |
| Liczba sit / tac | 5 |
| Maksymalna wysokość sita | 3 |
| Minimalna wysokość sita | 3 |
| Wymiary | 27 x 32 x 24 cm |
| Waga | 2.2 |
| Pozostałe parametry | Łączna powierzchnia suszenia: 3250 cm2 |
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |