suszarki do włosów
Suszarka do włosów H300
- Moc: 1600
- Jonizacja: Nie
- Zimny nadmuch: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
96,98 zł / szt
119,29 zł brutto
Suszarka do włosów Mi Ionic H300. Poręczna i inteligentna
Mała i lekka
Kompaktowy korpus o długości 9,5 cm z łatwym do trzymania uchwytem
Przenośna i wygodna w podróży
Silny podmuch powietrza
Prędkość powietrza 20 m/s zapewnia szybkie suszenie
7-skrzydłowe łopatki skutecznie ograniczają straty energii
Szybkoschnąca
Wysoka prędkość wiatru 20 m/s
Szybkość suszenia zwiększona o 15%
Inteligentna kontrola temperatury NTC
Tryb nadmuchu gorącego i zimnego powietrza, skutecznie zapobiegający przegrzaniu i uszkodzeniu włosów
Ochrona anionów
50 milionów anionów chroni łuski włosów i neutralizuje elektryzowanie się włosów
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 145 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 1600 |
| Jonizacja | Nie |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Nie |
| Wymiary | 135 x 77 x 215 mm (z dyszą) |
| Waga | 498 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |