suszarki do butów
Suszarka do butów Multi Ozone Dryer Uni MT6523
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Kontrola temperatury: Tak
- Wymiary:
250x175x110mm (złożona). 250x175x325mm (rozłożona)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
126,55 zł / szt
155,66 zł brutto
Suszarka do butów i innych z dezynfekcja ozonową Multi Ozone Dryer Uni MT6523
Prawidłowe suszenie butów jest ważne, aby zapewnić ich długotrwałą żywotność, komfort noszenia oraz utrzymanie higieny osobistej.
Suszarka do butów z funkcją odświeżania ozonem Multi Ozone Dryer Uni MT6523 to rewolucyjne urządzenie, które zadba o higienę i świeżość Twojego obuwia, rękawiczek, skarpetek czy akcesoriów sportowych.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 270 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Media-Tech |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Wymiary | 250x175x110mm (złożona). 250x175x325mm (rozłożona) |
| Waga | 0.81 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |