suszarki
Suszarka DHNA82/PL
- Pompa ciepła: Tak
- Programy i opcje suszenia: Wełna, Delikatny (soft)
- Ilość programów suszenia: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 449,43 zł / szt
1 782,80 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Programy i opcje suszenia | Wełna, Delikatny (soft) |
| Ilość programów suszenia | 15 |
| Waga | 43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 55 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 47000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 660 x 890 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |