suszarki
Suszarka D2HNE7D/PL
- Pompa ciepła: Tak
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Ilość programów suszenia: 15
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 705,78 zł / szt
2 098,11 zł brutto
Wolnostojąca suszarka bębnowa z pompą ciepła
| Waga | 44000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580 x 660 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Ilość programów suszenia | 15 |
| Programy i opcje suszenia | Szybki/Krótki |
| Waga | 41 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.5 |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 47 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 7 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |