suszarki
Suszarka BM3T3820W
- Pompa ciepła: Tak
- Programy i opcje suszenia: Syntetyki
- Waga: 39.5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 753,57 zł / szt
2 156,89 zł brutto
| Waga | 40500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 650 x 550 x 885 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Programy i opcje suszenia | Syntetyki |
| Waga | 39.5 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 84.6 |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 47 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |