Suszarka BM1T38239W
- Pompa ciepła: Tak
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Suszarka BM1T38239W
EcoGentle
Doskonałe suszenie, brak przebarwień
Kiedyś zdarzało Ci się nosić ubrania w jaskrawych kolorach, ale Twoja garderoba przybrała pastelowe odcienie? Co się stało? To wszystko przez suszarkę. Teraz dostępna jest jednak technologia EcoGentle, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. Standardowe suszenie kondensacyjne działa w połączeniu z układem klimatyzacji w celu delikatniejszego traktowania ubrań i zwiększenia efektywności energetycznej suszarki.
AquaWave
Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie
Suszenie może być dla ubrań uciążliwe. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze suszenie i zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz Ten stary ciuch? może się okazać, że się nie mylisz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów suszenia | 15 |
| Programy i opcje suszenia | Koszule/Bluzki, Bawełna/EcoBawełna |
| Waga | 41 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 84.6 |
| Szerokość | 59.8 |
| Głębokość | 47 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 40500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 650 x 885 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |