obudowy
Suppressor F31 USB3.0 Tempered Glass - Black
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
292,85 zł / szt
360,21 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Wymiary | 497 x 250 x 515 mm |
| Pozostałe parametry | - Panel boczny: szkło hartowane (4mm grubości) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 540 x 590 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |