zabawki militarne
Strzelba kowbojska plastikowa Gonher
- Bezpieczeństwo:
- Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.
- Nie potrzebuje kapiszonów.
- Usuń elementy mocujące przed podaniem zabawki dzieciom.
- Ten model spełnia obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
- GONHER S.A. nie
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155108/0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,68 zł / szt
40,20 zł brutto
Strzelba kowbojska plastikowa Gonher
Plastikowa strzelba kowbojska. Nie wymaga naboi, wydaje jedynie dźwięk.
| Waga | 325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 110 x 670 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155108/0 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Strzelby |
| Wymiary | 66 x 17 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |