Stolik farma piaskownica
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
3948
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Stolik farma piaskownica
Kolorowy, zabawkowy stolik/piaskownica Farma zawiera traktor, kombajn i koparkę z łyżką. Najwyższej jakości oryginalny produkt Klein na licencji John Deere do zabawy z piaskiem i wodą posłuży dzieciom przez wiele lat. Zestaw wyposażony w duże interaktywne ramię koparki zakończone łyżką, zamocowane tak, by nie wyrzucać piasku poza piaskownicę oraz mechanizm regulujący przepływ wody.
Stół podzielony jest na dwie części: jedna zawiera koparkę i przeznaczona jest na piaskownicę, druga posiada kanał wodny z zagrodą farmerską i most zwodzony łączący zagrodę z piaskownicą. Stolik do zabawy posiada dwa duże wyjmowane pojemniki na piasek i wodę, a ponadto koło wodne i mały pojemnik z roślinami. Sama farma składa się z zagrody, myjni dla krów i pojazdów oraz trzech zabawkowych figurek krów.
Zabawka jest uniwersalna dlatego zarówno mali rolnicy i rolniczki mogą odświeżyć bydło, poddając je pomysłowemu systemowi mycia przed powrotem do stajni, aby później mogli spokojnie zająć się innymi pracami w gospodarstwie, takimi jak odprowadzanie wody, gdzie dzięki wykorzystaniu obrotowego koła dotrze ona do niewielkiego stawu i ogródka z roślinami. Kombajnem dzieci mogą przejeżdżać przez zwodzony mostek, aby zebrać siano dla krów, a dodatkowo traktorem czy koparko-ładowarką można jeszcze szybko zaopatrzyć swoje zwierzęta w słomę, kukurydzę i inne smakołyki. Mali pasjonaci zabawy na farmie mogą nawet rozpieszczać swoje zwierzęta myjką przed wprowadzeniem ich do stodoły. Zabawa ze zwierzętami gospodarskimi, piaskiem i wodą pomaga ćwiczyć zdolności motoryczne dzieci oraz pobudza ich wyobraźnię i kreatywność.
Zestaw KLEIN na licencji John Deere to kompletny świat farmy na optymalnej wysokości stołu do zabawy, który sprawia dzieciom radość, wspiera zdolności motoryczne i wyobraźnię. Stolik z piaskownicą Farma przeznaczony jest dla małych fanów zabawy na zewnątrz i oferuje mnóstwo urozmaiconej zabawy z wieloma akcesoriami.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 660 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 3948 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Wymiary | 64 x 46 x 60 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 50 x 66 x 23 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |