uchwyty
Stojak podłogowy LCD/LED 32-70cali, regulowany
- Przeznaczenie: Telewizory
- Przekątna ekranu (min.): 32
- Przekątna ekranu (maks.): 70
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
552,25 zł / szt
679,27 zł brutto
Stojak podłogowy LCD/LED 32-70cali, regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja z aluminium oraz stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA (max. 600x400)
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Możliwość obrotu wyświetlacza w płaszczyźnie poziomej
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Wytrzymała, stabilna podstawa
- Idealny do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Regulacja w pionie | 10 |
| Regulacja w poziomie | 120 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | - Całkowita wysokość kolumny: 1300 mm |
| Waga | 15.12 |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta nachylenie: -10°/+5° |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak podłogowy |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 14760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 515 x 1350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |