stacje i czujniki meteo
Stacja pogody zakynthos biała
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Stacja meteo
- Jednostki pomiaru temp.: °C
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
65,30 zł / szt
80,32 zł brutto
Do wyświetlania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej oraz wilgotności otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz za pomocą 4 symboli pogodowych
Higrometr
Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
4 ikony prognozy pogody
Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Funkcje dodatkowe | Budzik |
| Wymiary | 9.5 x 2 x 10.5 cm |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |