stacje i czujniki meteo
Stacja pogody Touch Czarna
- Złącza: Brak
- Zasięg: 30
- Rodzaj: Stacja meteo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
109,23 zł / szt
134,35 zł brutto
Stacja pogody Touch. Do cyfrowego wyświetlania temperatury, wilgotności, czasu, daty i prognozy pogody
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo
- Wskazywanie wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz
- Stacja meteorologiczna w nowoczesnej, kompaktowej formie
- Wyświetlanie pojemności baterii
- Białe podświetlenie LED
- Intuicyjna obsługa za pomocą 3 czujników dotykowych na wyświetlaczu
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
- Może być przełączany pomiędzy °C i °F
- Przechowywanie wartości min./max. dla temperatury
Hygrometr:
- Przechowywanie min./max. wartości wilgotności otoczenia
- Zegar / Funkcja kalendarza
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie daty
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 30 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Wilgotność powietrza |
| Funkcje dodatkowe | Zegar |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Wymiary | 13 x 18 x 4,5 cm |
| Waga | 281 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 343 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 130 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |