stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca X9 Charging GaN Dock 40BD0065EU
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C
- Wymiary:
33.5 x 80 x 80 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 27 w magazynie
309,02 zł / szt
380,09 zł brutto
Przenośny dok z zintegrowanym modułem zasilania GaN, mały format, kompleksowe rozwiązanie dokujące i zasilające w podróży i w różnych sytuacjach.
| Waga | 575 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 185 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Wymiary | 33.5 x 80 x 80 mm |
| Waga | 281 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |