Stacja dokująca USB-C Universal DV4K DS with 100W PD
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x 3,5 mm minijack (Combo)
- Wymiary:
17.9 x 3.2 x 8.3 cm
- Pełna specyfikacja
Rozbuduj swoją stację roboczą i podłącz ją do praktycznie dowolnego laptopa dzięki uniwersalnej stacji dokującej USB-C DV4K o mocy 100 W. Zaprojektowana do obsługi i zasilania szerokiej gamy laptopów i systemów operacyjnych USB-C, w tym Windows, macOS, Android, Chrome OS i Ubuntu, ta opatentowana stacja dokująca zawiera wszystkie potrzebne porty i zasilanie.
Ciesz się ostrym wideo 4K, obsługując połączenie nawet dwóch monitorów dzięki dwóm złączom HDMI i dwóm złączom DisplayPort. Ponadto podłącz wszystkie swoje ulubione akcesoria takie jak mysz, klawiatura, dysk twardy i nie tylko za pomocą kombinacji portów USB-A (4 porty USB 3.2 Gen 1 Type-A) i USB-C (1x 3.2 Gen 2 Type-C) , a także porty Ethernet i audio.
Zaprojektowana z myślą o nowoczesnych stacjach roboczych stacja dokująca jest wyposażona w uchwyt montażowy VESA, który umożliwia użycie wspornika montażowego Targus VESA (ACX003GLZ sprzedawany oddzielnie) w celu przytrzymania stacji dokującej za wyświetlaczem w celu jeszcze większej oszczędności miejsca.
Połącz z Legacy Power Accessory Kit ACC1134GLX, aby umożliwić współpracę starszych laptopów/hostów (bez USB-C) z tą uniwersalną stacją dokującą USB-C firmy Targus.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Wymiary | 17.9 x 3.2 x 8.3 cm |
| Waga | 350 |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 180 x 85 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |