Stacja dokująca - USB-C Dock (11 portów) serbrny
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 2 x USB 3.0 Type C
- Wymiary:
28 x 90 x 200 mm
- Pełna specyfikacja
Stacja dokująca OWC USB Typu C została zaprojektowana w ciekawy, nietuzinkowy sposób. Oferuje dostęp do wszystkich złącz USB, jest bardzo kompaktowa i przenośna. Łączy się z komputerem za pomocą pojedynczego kabla USB 3.1 typu C, zawiera cztery porty USB 3.1 typu A i jeden port USB 3.1 typu C. Posiada także wbudowany zasilacz i po podłączeniu do prądu może bez żadnych przeszkód ładować podpiętego MacBooka.
Cechy kluczowe:
- Podłącz swój komputer za pomocą pojedynczego kabla USB 3.1 Typu C
- Łącznie pięć portów USB 3.1 dla Twoich urządzeń zewnętrznych
- Wyjście HDMI z obsługą 4K
- Wbudowane wyjścia mikrofonu i audio
- Wbudowane złącze Gigabit Ethernet
- Wbudowany czytnik kart SD
- Wbudowany zasilacz 80W pozwalający na pozostawienie ładowarki w domu
Specyfikacja techniczna
| Producent | OWC |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 28 x 90 x 200 mm |
| Waga | 0.4 |
| Pasuje do | MacBook 12'' |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 90 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |