stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca IB-DK4034a-CPD 6w1, HDMI,USB,PD,LAN
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 1 x USB Zasilanie
- Wymiary:
45 x 113 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
86,12 zł / szt
105,93 zł brutto
IB-DK4034a-CPD
6-in-1 Stacja dokująca USB Type-C do notebooków
Wielokrotna łączność: Rozwiązanie 6 w 1 USB Type-C do pracy i podróży. Wyjście obrazu 4K: Port HDMI obsługuje rozdzielczość do 4K przy 60 Hz. Niezawodna sieć: Gigabit Ethernet zapewnia stabilne, szybkie połączenia przewodowe. Wytrzymała konstrukcja: Lekka aluminiowa obudowa jest odporna na zużycie i wspomaga odprowadzanie ciepła. Prosta konfiguracja: Funkcjonalność plug-and-play dla systemów Windows i macOS. Szybkie transfery: Zintegrowany kabel USB Type-C o prędkości do 5 Gbit/s.
| Waga | 157 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 1 x USB Zasilanie |
| Wymiary | 45 x 113 x 15 mm |
| Waga | 0.08 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Antracyt |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |