Stacja dokująca IB-DK4022a-CPD 6w1, HDMI,USB,PD
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 1 x HDMI Type A
- Wymiary:
45 x 113 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
B-DK4022a-CPD
6-in-1 Stacja dokująca USB Type-C do notebooków
Rozszerz swoją łączność dzięki tej stacji dokującej 6 w 1 USB Type-C, wyposażonej w 4 porty USB 3.2 Gen 1 Type-A, wyjście HDMI 2.0 i obsługę Power Delivery do 100W. Doświadcz ultra-ostrego obrazu dzięki wyjściu HDMI 4K@60Hz, idealnemu do pracy wielozadaniowej lub wyświetlania w wysokiej rozdzielczości. Wydajne ładowanie urządzeń dzięki obsłudze PD 3.0, zapewniającej do 100 W mocy dla laptopa lub innych kompatybilnych urządzeń. Zaprojektowany z myślą o przenośności, zintegrowany kabel o długości 20 cm i elegancka obudowa z aluminium / ABS + PC sprawiają, że jest trwały i łatwy w podróży. Funkcjonalność plug-and-play dzięki trybowi DisplayPort Alt Mode, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych sterowników lub oprogramowania.
| Waga | 158 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Wymiary | 45 x 113 x 15 mm |
| Waga | 0.08 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Antracyt |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |