stacje dokujące
Stacja dokująca HDD SATA 2.5''+ 3.5'' USB 3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Liczba slotów: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,57 zł / szt
85,57 zł brutto
Stacja dokująca dla dysków SATA (Czarna) USB 3.0 - HD32-U3S-2
Cechy główne
- Nadaję się praktycznie dla dowolnego dysku twardego SATA
- Idealna dla komputerów PC i laptopów
- Kompatybilna z systemem Windows 8
- Łatwy sposób na korzystanie z dodatkowego dysku
- USB 3.0 SuperSpeed - szybki dostęp do plików - 10x szybciej niż USB 2.0
- Wstecznie kompatybilny z USB 2.0
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Liczba slotów | 1 |
| Wymiary | 165 x 112 x 100 mm |
| Waga | 0.213 |
| Pozostałe parametry | - Obsługuje dyski twarde SATA o dowolnej pojemności |
| Akcesoria w zestawie | - Stacja dokująca USB 3.0 na dyski twarde |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 120 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |