domofony/videofony
Stacja bramowa Villa DS-KV6113-WPE1(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Kąt widzenia poziomy: 131
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
396,13 zł / szt
487,24 zł brutto
Plastikowa stacja domofonowa do willi z odczytem kart i wskaźnikami 485
- Obsługa Wi-Fi (dostępna tylko w modelu DS-KV6113-WPE1), wygodna konfiguracja i brak konieczności okablowania
- Wsparcie konfiguracji sieciowej
- Ładny projekt przemysłowy, IP65, zintegrowane 2 wskaźniki;
- Wewnętrzny czytnik kart Mifare, 1-kanałowy Kontrola dostępu do stacji wewnętrznej;
- Tłumienie szumów i eliminacja echa
- Kamera HD 2 MP z dodatkiem IR
- Standardowe PoE/12 VDC
| Waga | 373 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 190 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Kąt widzenia poziomy | 131 |
| Kąt widzenia pionowy | 78 |
| Wymiary | 138 x 65 x 27 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 2Mpx FHD |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |