SRT5KXLI Smart-UPS SRT 5000VA Tower 230V
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: od 0 do 40 stopni C
- Wilgotnośc względna podczas pracy: od 0 do 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0- 9000 m
- Temperatura przechowywania: od -15 do 45 stopni C
- Wilgotnoś - Moc czynna: 4500
- Czas ładowania: 3
- Pełna specyfikacja
APC Smart-UPS SRT 5000VA 230V
APC Smart-UPS On-Line, 4500 Watts/5000 VA,na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port Contact Closure, RJ-45 10/100 Base-T, RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB, Extended runtime model
| Waga | 63600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 800 x 200 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: od 0 do 40 stopni C |
| Moc czynna | 4500 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Wymiary | - Wysokość: 432 mm |
| Waga | 54.55 |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V 50/60Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Dokumentacja na CD |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |