zasilacze awaryjne
SRT2200XLI Smart-UPS SRT 2200VA/1980W 230V
- Wymagania środowiskowe:
Operating Temperature
0 - 40 °C
Operating Relative Humidity
0 - 95% non-condensing %
Operating Elevation
0-3000meters
Storage Temperature
-15 - 45 °C
Storage Relative Humidity
0 - 95% non-condensin - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
7 448,71 zł / szt
9 161,91 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Operating Temperature |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 1980 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.9 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 43.2 x 8.5 x 58.4 cm |
| Waga | 25 |
| Pojemność akumulatora | 367 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 31500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 85 x 590 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |