zasilacze awaryjne
SRT2200RMXLI-NC SmartUPS SRT2.2kVA/1980W Rack NMC
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Wymagania środowiskowe:
- Minimalna temperatura pracy 0 ° C,
- Maks. Temperatura pracy 40 ° C,
- Wilgotnosc 0 - 95% (bez kondensacji). - Liczba akumulatorów: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
10 065,70 zł / szt
12 380,81 zł brutto
APC Smart-UPS SRT 2200 VA do montażu w szafie, 230 V z kartą sieciową AP9641
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe | - Minimalna temperatura pracy 0 ° C, |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 1980 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.9 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Czas transferu (maks.) | 0 |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 43.2 cm x 58.4 cm x 8.5 cm (szerokość x głębokość x wysokość) |
| Waga | 25 |
| Akcesoria w zestawie | - 1 x kabel zasilający - 2,44 m, |
| Napięcie | 230 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 34000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 246 x 810 x 600 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |