radioodtwarzacze
SRD 210BS Radio analogowe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
69,67 zł / szt
85,69 zł brutto
Przenośny radioodbiornik
- Analogowy odbiornik AM/FM
- Antena teleskopowa FM
- Złącze słuchawkowe 3,5 mm
| Waga | 852 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 180 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 210 x 139 x 53mm |
| Waga | 635 |
| Pozostałe parametry | - Analogowy odbiornik AM/FM |
| Unboxing | |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |