radiobudziki
SRC 340 Radiobudzik z projektorem czasu
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Pasma: FM (UKF)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
95,86 zł / szt
117,91 zł brutto
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 195 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Pamięć stacji | 10 |
| Wymiary | 180 x 100 x 75 mm |
| Waga | 455 |
| Pozostałe parametry | - Cyfrowe wyświetlanie czasu i nastawionej częstotliwości |
| Tuner FM | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |