Splitter 2xHDMI 4K
- Porty wyjścia: 2 x HDMI
- Porty wejścia: 1 x USB Type A
- Wymiary:
70 x 60 x 20 mm
- Pełna specyfikacja
Splitter 2xHDMI 4K
- Porty: 1x wejście, 2 x wyjście HDMI - Gniazda 19 pin (A)
- Standardowy interfejs: HDMI + HDCP v.1.4 (kompatybilny ze wszystkimi wersjami HDMI)
- Formaty wideo: HDMI (480p / 576i / 576p / 720p / 1080i / 1080p)
- Maksymalna single-link: 1920x1080 pikseli, 1080
- Zakres Dual-link: do 3840x2160 przy 30 Hz; kolor 30bit
- Obsługuje Blue-Ray: 24/50/60fs/HD-DVD / xvYCC, DTS-HD Audio / Dolby TrueHD-/ DTS / Dolby-AC3 / DSD / HD (HBR)
- Odległość robocza: do 20m dla przewodu AWG26 HDMI (w rozdzielczości 4K - 8m wejściowy max do 12m wyjściu)
- Wzmacniacz wideo: 0,5 ... 1,0 Vp-p, do 225 MHz pasma, sygnał DDC 5 Vp-p
- Zasilacz: 5V DC, 1A
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 125 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Porty wyjścia | 2 x HDMI |
| Porty wejścia | 1 x USB Type A |
| Wymiary | 70 x 60 x 20 mm |
| Waga | 0.12 |
| Funkcje specjalne | - Wysyła sygnał do dwóch odbiorników jednocześnie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |