spieniacze do mleka
Spieniacz do mleka FD3011
- Moc: 450
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pojemność zbiornika: 0.45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
111,07 zł / szt
136,62 zł brutto
Spieniacz do mleka FD3011
Funkcja spieniania mleka z podgrzewaniem (do 100ml)
Przygotowanie idealnie kremowego mleka do kawy jeszcze nigdy nie było tak proste.
Funkcja spieniania mleka bez podgrzewania (do 100ml)
Mleczna pianka pomoże odmienić kakao oraz inne popularne napoje.
Funkcja podgrzewania mleka z mieszaniem (do 200ml)
Najszybszy i najprostszy sposób na podgrzanie mleka potrzebnego do ulubionych płatków.
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 150 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Amica |
|---|---|
| Moc | 450 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Pojemność zbiornika | 0.45 |
| Pojemność do spieniania | 0.1 |
| Pozostałe parametry | - Kontroler STRIX |
| Długość przewodu zasilającego | 0.75 |
| Funkcje | - Funkcja spieniania mleka z podgrzewaniem (do 100ml) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |