Soundbar GS3 White
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 24
- Pełna specyfikacja
Sound Blaster GS3 KOMPAKTOWY SOUNDBAR RGB DO GIER Z TECHNOLOGIĄ SUPERWIDE
Kompaktowy głośnik Sound Blaster GS3 to krok naprzód w stosunku do wbudowanych głośników komputera stacjonarnego lub laptopa, oferujący wciągającą scenę dźwiękową z wyraźnymi basami, które nie ustępują jego rozmiarom. Twoje wrażenia dźwiękowe ożyją również dzięki technologii SuperWide - zaprojektowanej z myślą o najlepszych wrażeniach podczas oglądania filmów i grania.
ROZŚWIETL SWÓJ DŹWIĘK
Soundbar oferuje wiele zaawansowanych ustawień podświetlenia, Chasers, Aurora, Peak Meter, Glowing, Wave i Cycle, idealnych do ustawienia odpowiedniego nastroju.
WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK
Wyposażony w potężne, pełnozakresowe przetworniki racetrack i wbudowaną tubę portową z tyłu soundbara, Sound Blaster GS3 zapewnia spójny dźwięk i wspaniałe basy! Dzięki mocy szczytowej 24 W i technologii SuperWide głośnik Sound Blaster GS3 wykracza poza granice konwencjonalnych praw projektowania akustycznego, ponieważ wymaga ogromnej mocy akustycznej, która nie jest możliwa dla głośnika tej wielkości.
ELASTYCZNA ŁĄCZNOŚĆ
Sound Blaster GS3 można podłączyć do komputera, konsoli do gier i urządzeń mobilnych na kilka sposobów. Opcje te obejmują zarówno USB-C, kabel AUX-in, jak i bezprzewodowy Bluetooth 5.4! Możesz także cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez przeszkadzania innym, gdy podłączysz słuchawki bezpośrednio do soundbara przez port wyjścia słuchawkowego.
| Waga | 1361 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 460 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 65 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 410 x 92,7 x 73,7 mm |
| Waga | 1.037 |
| Pozostałe parametry | Wersja Bluetooth: 5.4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |