głośniki
Soundbar Arys
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Stacja dokująca: Nie
- Moc subwoofera: 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
79,40 zł / szt
97,66 zł brutto
Panel dźwiękowy do komputera
Panel dźwiękowy o eleganckim wyglądzie i mocy 12 W (moc RMS: 6 W)
Cechy główne produktu:
- Moc szczytowa: 12 W (moc RMS: 6 W)
- Kompaktowa, pozioma konstrukcja - mieści się pod każdym monitorem komputerowym
- Duże, podświetlone i łatwo dostępne sterowanie głośnością z przodu obudowy
- Metalowa siatka zapewniająca dodatkową ochronę
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 85 x 445 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Moc subwoofera | 12 |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 420 x 64 x 75 mm |
| Waga | 588 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |