sortery
Sorter Wieża z kubków
- Nr katalogowy:
1163404
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
- Zestaw 8 kubków w różnych kolorach oraz wiaderko z nakładką - sorterem z otworami, przez które można wrzucać kolorowe klocki w geometrycznych kształtach.
- Każdy kubek jest w innym rozmiarze dzięki czemu można z nich ułożyć wieżę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 1163404 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 70cm |
| Pozostałe parametry | Na każdym kubku i klocku znajduje się inne zwierzątko. |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 155 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |