koncentratory USB
Smukły HUB USB-C do 1x USB-A 3.0 3xUSB-A 2.0
- Liczba portów: 4
- Standard: USB 1.1
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
16,76 zł / szt
20,61 zł brutto
Ten kompaktowy i lekki hub rozszerza połączenie USB-C lub Thunderbolt 3/4 o 4 dodatkowe porty USB. Szybki transfer danych do 5 Gb/s przez USB 3.0/USB 2.0 oraz niezawodne zasilanie dla Twoich urządzeń. Elegancka aluminiowa obudowa sprawia, że jest to prawdziwa ozdoba każdego biurka. Działa z systemami Windows, MacOS, Linux i Chrome OS, a także jest kompatybilny z iPadOS i Androidem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 1.1 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | Wysokość: 7 x Szerokość: 26 x Długość: 92 mm |
| Waga | 0.013 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 75 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |