koncentratory USB
Smukły HUB USB-A do 1x USB-A 3.0 3xUSB-A 2.0
- Liczba portów: 4
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,76 zł / szt
20,61 zł brutto
Rozszerz swoje połączenia w stylowy sposób. Zamień jeden port USB na 4 porty dzięki naszemu kompaktowemu hubowi USB 3.0. Szybki transfer danych do 5 Gbps poprzez USB 3.0/USB 2.0 i niezawodne zasilanie dla Twoich urządzeń. Elegancka obudowa z aluminium sprawia, że to prawdziwa ozdoba każdego biurka.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | Wysokość: 7 x Szerokość: 28 x Długość: 92 mm |
| Waga | 0.014 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 75 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |