pojazdy
Śmieciarka na radio
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
130861
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,95 zł / szt
86,04 zł brutto
Śmieciarka na radio
Funkcje:
- FF,
- Światła
- Otwierana klapa z tyłu
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 130861 |
| Rodzaj | Śmieciarki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 56 x 20 x 14 cm |
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 35 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 678 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 560 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |