SmartWatch
Smartwatch Redmi Watch S4 srebrny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 15
- Złącza: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
538,22 zł / szt
662,01 zł brutto
Smartwatch Redmi Watch S4
Wyjątkowy smartwatch z 1,43-calowym wyświetlaczem AMOLED i obrotową koronką zapewniającą prostą nawigację. Poznaj wydajność klasy premium dzięki eleganckiemu wyglądowi, ekspresowemu ładowaniu i wyrafinowanej, smukłej konstrukcji.
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 x 70 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 |
| Złącza | Brak |
| Koperta | 47 mm |
| Wymiary | 47 x 47 x 12 mm |
| Waga | 44.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 486 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |