SmartWatch
Smartwatch Redmi Watch 5 Lite złoty
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 18
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
191,68 zł / szt
235,77 zł brutto
Smartwatch Redmi Watch 5 Lite złoty
Elegancki smartwatch z 1,96" wyświetlaczem AMOLED. Dzięki wodoodporności 5 ATM, 150+ trybom sportowym, śledzeniu aktywności oraz połączeniom Bluetooth i GNSS, jest doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 |
| Koperta | 48,2 x 39,3 mm |
| Wymiary | 48,2 x 39,3 x 10,6 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 470 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,96" |
| Rozdzielczość | 410 x 502 |
| Kolor | Złoty |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |